LUXURY GLAMOUR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51323711
DIČ: 2120680705
IČ DPH: SK2120680705
Československej Armády 328/2, Hliník nad Hronom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Československej Armády 328/2, Hliník nad Hronom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 9. 2. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/33584/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Pánske , dámske a detské kaderníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Remeníková od 9. 2. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUXURY GLAMOUR s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 22,2 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 46,8 tis. €.

46,8 tis. €
Tržby
22,2 tis. €
Zisk
32,2 tis. €
Aktíva
21,5 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 134, 2022 3,2 tis., 2023 −1,0 tis., 2024 −4,8 tis., 2025 22,2 tis.202113420223,2 tis.2023−1,0 tis.2024−4,8 tis.202522,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 19,5 tis., 2022 57,4 tis., 2023 35,4 tis., 2024 67,9 tis., 2025 46,8 tis.202119,5 tis.202257,4 tis.202335,4 tis.202467,9 tis.202546,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,8 tis. € 22,2 tis. €
2024 67,9 tis. € -4,8 tis. €
2023 35,4 tis. € -1,0 tis. €
2022 57,4 tis. € 3,2 tis. €
2021 19,5 tis. € 134 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,5 tis. €
  • Záväzky10,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUXURY GLAMOUR s.r.o. v konkurze?

LUXURY GLAMOUR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUXURY GLAMOUR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUXURY GLAMOUR s.r.o. tržby 46,8 tis. €.

Je firma LUXURY GLAMOUR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUXURY GLAMOUR s.r.o. dosiahla zisk 22,2 tis. €.

Je LUXURY GLAMOUR s.r.o. platiteľom DPH?

LUXURY GLAMOUR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUXURY GLAMOUR s.r.o. sídli?

LUXURY GLAMOUR s.r.o. má sídlo na adrese Československej Armády 328/2, Hliník nad Hronom, 966 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026