A-Z montáž, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51321769
DIČ: 2120680815
IČ DPH: SK2120680815
Ďanová 184, Ďanová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ďanová 184, Ďanová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.29
Dátum vzniku: 20. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2019
Spisová značka: Sro/69266/L
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom hnuteľných vecí; Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Nagy od 20. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť A-Z montáž, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 7,6 tis. € a tržby jej klesli o 30 % na 185,2 tis. €.

185,2 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Strata
36,7 tis. €
Aktíva
10,0 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 13,6 tis., 2023 −7,5 tis., 2024 6,6 tis., 2025 −7,6 tis.20214,4 tis.202213,6 tis.2023−7,5 tis.20246,6 tis.2025−7,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 397,2 tis., 2022 444,5 tis., 2023 323,4 tis., 2024 262,9 tis., 2025 185,2 tis.2021397,2 tis.2022444,5 tis.2023323,4 tis.2024262,9 tis.2025185,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 185,2 tis. € -7,6 tis. €
2024 262,9 tis. € 6,6 tis. €
2023 323,4 tis. € -7,5 tis. €
2022 444,5 tis. € 13,6 tis. €
2021 397,2 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,0 tis. €
  • Záväzky26,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma A-Z montáž, s.r.o. v konkurze?

A-Z montáž, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma A-Z montáž, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala A-Z montáž, s.r.o. tržby 185,2 tis. €.

Je firma A-Z montáž, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 A-Z montáž, s.r.o. vykázala stratu 7,6 tis. €.

Je A-Z montáž, s.r.o. platiteľom DPH?

A-Z montáž, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma A-Z montáž, s.r.o. sídli?

A-Z montáž, s.r.o. má sídlo na adrese Ďanová 184, Ďanová, 038 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026