Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51319993
DIČ: 2120670904
Potočná 350/21, Divín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Potočná 350/21, Divín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.01
Dátum vzniku: 24. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/33466/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Denisa Šimová od 18. 1. 2021
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Ján Balážik od 18. 1. 2021
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Július Šimo od 24. 1. 2018
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 912 % na 4,9 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 19,3 tis. €.

19,3 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
33,8 tis. €
Aktíva
28,3 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,8 tis., 2022 111, 2023 −316, 2024 480, 2025 4,9 tis.20214,8 tis.20221112023−316202448020254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,2 tis., 2022 16,8 tis., 2023 18,0 tis., 2024 15,1 tis., 2025 19,3 tis.202117,2 tis.202216,8 tis.202318,0 tis.202415,1 tis.202519,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,3 tis. € 4,9 tis. €
2024 15,1 tis. € 480 €
2023 18,0 tis. € -316 €
2022 16,8 tis. € 111 €
2021 17,2 tis. € 4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,3 tis. €
  • Záväzky5,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o. v konkurze?

Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o. tržby 19,3 tis. €.

Je firma Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Kde firma Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o. sídli?

Pestovateľská pálenica Divín, s.r.o. má sídlo na adrese Potočná 350/21, Divín, 985 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026