Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51269961
DIČ: 2120650532
IČ DPH: SK2120650532
Teplická 34A/3860, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Teplická 34A/3860, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 22. 12. 2017
Základné imanie: 5,4 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2018
Spisová značka: Sro/35655/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gerold Scholze od 3. 5. 2018
    konateľ
  • Ing. Vladimír Omasta od 22. 12. 2017
    konateľ
  • Julius Schüle GmbH od 19. 3. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 77,5 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 533,5 tis. €.

533,5 tis. €
Tržby
77,5 tis. €
Zisk
534,3 tis. €
Celkové výnosy
7,7 mil. €
Aktíva
5,8 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
97,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,4 tis., 2022 47,3 tis., 2023 51,3 tis., 2024 67,3 tis., 2025 77,5 tis.202155,4 tis.202247,3 tis.202351,3 tis.202467,3 tis.202577,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 232,4 tis., 2022 253,3 tis., 2023 436,8 tis., 2024 540,9 tis., 2025 533,5 tis.2021232,4 tis.2022253,3 tis.2023436,8 tis.2024540,9 tis.2025533,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 533,5 tis. € 77,5 tis. €
2024 540,9 tis. € 67,3 tis. €
2023 436,8 tis. € 51,3 tis. €
2022 253,3 tis. € 47,3 tis. €
2021 232,4 tis. € 55,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky48,8 tis. €
  • Finančné účty810,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,4 mil. €
  • Fondy zo zisku18,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov337,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie77,5 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 mil. €
  • Krátkodobé záväzky172,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. v konkurze?

Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. tržby 533,5 tis. €.

Je firma Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. dosiahla zisk 77,5 tis. €.

Je Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. platiteľom DPH?

Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. sídli?

Schüle Slovakia Besitzgesellschaft s.r.o. má sídlo na adrese Teplická 34A/3860, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026