Steelbuildings, s.r.o

Aktívna spoločnosť
IČO: 51266253
DIČ: 2120646330
IČ DPH: SK2120646330
Rosina 1017, Rosina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rosina 1017, Rosina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 19. 12. 2017
Základné imanie: 921,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 12. 2017
Spisová značka: Sro/69081/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Vlašková od 19. 12. 2017
    konateľspoločník
  • Peter Knapec od 19. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Steelbuildings, s.r.o v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 7,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 100,0 tis. €.

100,0 tis. €
Tržby
7,5 tis. €
Zisk
100,2 tis. €
Celkové výnosy
950,6 tis. €
Aktíva
934,2 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
56,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 8,7 tis., 2023 4,2 tis., 2024 5,1 tis., 2025 7,5 tis.20216,7 tis.20228,7 tis.20234,2 tis.20245,1 tis.20257,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 291,2 tis., 2022 190,8 tis., 2023 197,2 tis., 2024 114,7 tis., 2025 100,0 tis.2021291,2 tis.2022190,8 tis.2023197,2 tis.2024114,7 tis.2025100,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 100,0 tis. € 7,5 tis. €
2024 114,7 tis. € 5,1 tis. €
2023 197,2 tis. € 4,2 tis. €
2022 190,8 tis. € 8,7 tis. €
2021 291,2 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok319,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,6 tis. €
  • Finančné účty586,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie921,2 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky15,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Steelbuildings, s.r.o v konkurze?

Steelbuildings, s.r.o nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Steelbuildings, s.r.o tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Steelbuildings, s.r.o tržby 100,0 tis. €.

Je firma Steelbuildings, s.r.o v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Steelbuildings, s.r.o dosiahla zisk 7,5 tis. €.

Je Steelbuildings, s.r.o platiteľom DPH?

Steelbuildings, s.r.o je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Steelbuildings, s.r.o sídli?

Steelbuildings, s.r.o má sídlo na adrese Rosina 1017, Rosina, 013 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026