Lignum Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51266245
DIČ: 2120656824
IČ DPH: SK2120656824
Dvorany nad Nitrou 7, Dvorany nad Nitrou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dvorany nad Nitrou 7, Dvorany nad Nitrou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.23
Dátum vzniku: 1. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2018
Spisová značka: Sro/44742/N
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vedenie účtovníctva; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Miriama Rízová od 1. 1. 2018
    konateľspoločník
  • Ondrej Ríz od 1. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lignum Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 54 % na 11,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 41,9 tis. €.

41,9 tis. €
Tržby
11,4 tis. €
Zisk
36,9 tis. €
Aktíva
24,9 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,4 tis., 2022 5,6 tis., 2023 11, 2024 7,4 tis., 2025 11,4 tis.2021−2,4 tis.20225,6 tis.20231120247,4 tis.202511,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,5 tis., 2022 45,9 tis., 2023 30,9 tis., 2024 39,0 tis., 2025 41,9 tis.202135,5 tis.202245,9 tis.202330,9 tis.202439,0 tis.202541,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,9 tis. € 11,4 tis. €
2024 39,0 tis. € 7,4 tis. €
2023 30,9 tis. € 11 €
2022 45,9 tis. € 5,6 tis. €
2021 35,5 tis. € -2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,9 tis. €
  • Záväzky12,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lignum Slovakia s.r.o. v konkurze?

Lignum Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lignum Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lignum Slovakia s.r.o. tržby 41,9 tis. €.

Je firma Lignum Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lignum Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 11,4 tis. €.

Je Lignum Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Lignum Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lignum Slovakia s.r.o. sídli?

Lignum Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Dvorany nad Nitrou 7, Dvorany nad Nitrou, 956 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026