Kybernetik Manufaktur s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51262495
DIČ: 2120647793
IČ DPH: SK2120647793
Južná trieda 74, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná trieda 74, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 19. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/42894/V
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tim Reidl od 19. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kybernetik Manufaktur s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 14,2 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 153,5 tis. €.

153,5 tis. €
Tržby
14,2 tis. €
Zisk
154,1 tis. €
Celkové výnosy
379,1 tis. €
Aktíva
374,6 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
16,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 74,1 tis., 2022 41,7 tis., 2023 40,1 tis., 2024 19,3 tis., 2025 14,2 tis.202174,1 tis.202241,7 tis.202340,1 tis.202419,3 tis.202514,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 130,4 tis., 2022 137,0 tis., 2023 152,5 tis., 2024 152,2 tis., 2025 153,5 tis.2021130,4 tis.2022137,0 tis.2023152,5 tis.2024152,2 tis.2025153,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 153,5 tis. € 14,2 tis. €
2024 152,2 tis. € 19,3 tis. €
2023 152,5 tis. € 40,1 tis. €
2022 137,0 tis. € 41,7 tis. €
2021 130,4 tis. € 74,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky364,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky154 €
  • Finančné účty14,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov355,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kybernetik Manufaktur s.r.o. v konkurze?

Kybernetik Manufaktur s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kybernetik Manufaktur s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kybernetik Manufaktur s.r.o. tržby 153,5 tis. €.

Je firma Kybernetik Manufaktur s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kybernetik Manufaktur s.r.o. dosiahla zisk 14,2 tis. €.

Je Kybernetik Manufaktur s.r.o. platiteľom DPH?

Kybernetik Manufaktur s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kybernetik Manufaktur s.r.o. sídli?

Kybernetik Manufaktur s.r.o. má sídlo na adrese Južná trieda 74, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026