ARTravel s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51256517
DIČ: 2120660454
IČ DPH: SK2120660454
Sládkovičova 1007/33, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkovičova 1007/33, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 6. 1. 2018
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/35814/R
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Marián Justus od 6. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARTravel s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 154 % na 16,9 tis. € a tržby jej narástli o 32 % na 411,4 tis. €.

411,4 tis. €
Tržby
16,9 tis. €
Zisk
412,0 tis. €
Celkové výnosy
73,1 tis. €
Aktíva
43,7 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
8,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,9 tis., 2022 2,2 tis., 2023 1,3 tis., 2024 6,7 tis., 2025 16,9 tis.20212,9 tis.20222,2 tis.20231,3 tis.20246,7 tis.202516,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 75,8 tis., 2022 172,7 tis., 2023 300,5 tis., 2024 310,5 tis., 2025 411,4 tis.202175,8 tis.2022172,7 tis.2023300,5 tis.2024310,5 tis.2025411,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 411,4 tis. € 16,9 tis. €
2024 310,5 tis. € 6,7 tis. €
2023 300,5 tis. € 1,3 tis. €
2022 172,7 tis. € 2,2 tis. €
2021 75,8 tis. € 2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky29,0 tis. €
  • Finančné účty38,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARTravel s. r. o. v konkurze?

ARTravel s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARTravel s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARTravel s. r. o. tržby 411,4 tis. €.

Je firma ARTravel s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARTravel s. r. o. dosiahla zisk 16,9 tis. €.

Je ARTravel s. r. o. platiteľom DPH?

ARTravel s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARTravel s. r. o. sídli?

ARTravel s. r. o. má sídlo na adrese Sládkovičova 1007/33, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026