TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51255979
DIČ: 2120644317
IČ DPH: SK2120644317
Horská, Tatranská Štrba 76/28, Štrba

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horská, Tatranská Štrba 76/28, Štrba Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sociálna práca bez ubytovania 88.10
Dátum vzniku: 15. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 2. 2018
Spisová značka: Sro/35617/P
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Hyben, PhD. od 15. 12. 2017
    konateľ
  • Ing. Marta Hybenová od 19. 12. 2023
    spoločník
  • Michal Sýkora od 19. 12. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 8,3 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 356,7 tis. €.

356,7 tis. €
Tržby
8,3 tis. €
Zisk
481,9 tis. €
Celkové výnosy
76,6 tis. €
Aktíva
37,0 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
21,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,5 tis., 2022 13,3 tis., 2023 −24,6 tis., 2024 24,9 tis., 2025 8,3 tis.202127,5 tis.202213,3 tis.2023−24,6 tis.202424,9 tis.20258,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 354,8 tis., 2022 336,2 tis., 2023 303,6 tis., 2024 326,9 tis., 2025 356,7 tis.2021354,8 tis.2022336,2 tis.2023303,6 tis.2024326,9 tis.2025356,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 356,7 tis. € 8,3 tis. €
2024 326,9 tis. € 24,9 tis. €
2023 303,6 tis. € -24,6 tis. €
2022 336,2 tis. € 13,3 tis. €
2021 354,8 tis. € 27,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,7 tis. €
  • Zásoby28,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky18,5 tis. €
  • Finančné účty5,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky433 €
  • Krátkodobé záväzky39,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. v konkurze?

TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. tržby 356,7 tis. €.

Je firma TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. dosiahla zisk 8,3 tis. €.

Je TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. platiteľom DPH?

TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. sídli?

TATRANSKÁ DIAKONIA, s.r.o. má sídlo na adrese Horská, Tatranská Štrba 76/28, Štrba, 059 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026