Zmrzlina LuMi, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51255260
DIČ: 2120663468
IČ DPH: SK2120663468
Ovsištské nám. 1, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ovsištské nám. 1, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.07
Dátum vzniku: 19. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2018
Spisová značka: Sro/124714/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miriama Forceková od 19. 12. 2017
    konateľspoločník
  • Ľubomír Forcek od 19. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zmrzlina LuMi, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 16,5 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 240,7 tis. €.

240,7 tis. €
Tržby
16,5 tis. €
Strata
241,9 tis. €
Celkové výnosy
110,2 tis. €
Aktíva
76,4 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť
18,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −72,1 tis., 2022 −25,1 tis., 2023 21,5 tis., 2024 3,9 tis., 2025 −16,5 tis.2021−72,1 tis.2022−25,1 tis.202321,5 tis.20243,9 tis.2025−16,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 100,7 tis., 2022 112,3 tis., 2023 175,8 tis., 2024 225,2 tis., 2025 240,7 tis.2021100,7 tis.2022112,3 tis.2023175,8 tis.2024225,2 tis.2025240,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 240,7 tis. € -16,5 tis. €
2024 225,2 tis. € 3,9 tis. €
2023 175,8 tis. € 21,5 tis. €
2022 112,3 tis. € -25,1 tis. €
2021 100,7 tis. € -72,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok71,1 tis. €
  • Zásoby4,3 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky732 €
  • Krátkodobé pohľadávky8,9 tis. €
  • Finančné účty24,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie76,4 tis. €
  • Záväzky33,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zmrzlina LuMi, s.r.o. v konkurze?

Zmrzlina LuMi, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zmrzlina LuMi, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zmrzlina LuMi, s.r.o. tržby 240,7 tis. €.

Je firma Zmrzlina LuMi, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zmrzlina LuMi, s.r.o. vykázala stratu 16,5 tis. €.

Je Zmrzlina LuMi, s.r.o. platiteľom DPH?

Zmrzlina LuMi, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Zmrzlina LuMi, s.r.o. sídli?

Zmrzlina LuMi, s.r.o. má sídlo na adrese Ovsištské nám. 1, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026