H-SLANICA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51222574
DIČ: 2120648893
IČ DPH: SK2120648893
ul. SNP 789/38, Námestovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. SNP 789/38, Námestovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 20. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 2. 2018
Spisová značka: Sro/69092/L
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Pohostinská činnosť a výroba hotelových jedál pre výdajne; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Skočíková od 20. 12. 2017
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Juraj Skočík od 26. 8. 2020
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Ján Skočík
    spoločník
  • Peter Skočík od 26. 8. 2020
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť H-SLANICA s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 5,0 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 248,2 tis. €.

248,2 tis. €
Tržby
5,0 tis. €
Zisk
253,3 tis. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
52,0 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
38,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 30,4 tis., 2023 −6,7 tis., 2024 −17,2 tis., 2025 5,0 tis.20215,7 tis.202230,4 tis.2023−6,7 tis.2024−17,2 tis.20255,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 104,8 tis., 2022 123,2 tis., 2023 251,8 tis., 2024 207,4 tis., 2025 248,2 tis.2021104,8 tis.2022123,2 tis.2023251,8 tis.2024207,4 tis.2025248,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 248,2 tis. € 5,0 tis. €
2024 207,4 tis. € -17,2 tis. €
2023 251,8 tis. € -6,7 tis. €
2022 123,2 tis. € 30,4 tis. €
2021 104,8 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,4 tis. €
  • Finančné účty19,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie52,0 tis. €
  • Záväzky2,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma H-SLANICA s.r.o. v konkurze?

H-SLANICA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma H-SLANICA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala H-SLANICA s.r.o. tržby 248,2 tis. €.

Je firma H-SLANICA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 H-SLANICA s.r.o. dosiahla zisk 5,0 tis. €.

Je H-SLANICA s.r.o. platiteľom DPH?

H-SLANICA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma H-SLANICA s.r.o. sídli?

H-SLANICA s.r.o. má sídlo na adrese ul. SNP 789/38, Námestovo, 029 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026