ARDEN-BAU, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51219999
DIČ: 2120634516
IČ DPH: SK2120634516
Komenského 1214/7, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 1214/7, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba papiera a papierových výrobkov 17.11
Dátum vzniku: 24. 11. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2022
Spisová značka: Sro/41132/T
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava; Výroba potravinárskych výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Elvir Iseni od 24. 11. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARDEN-BAU, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 8,6 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 93,4 tis. €.

93,4 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
34,5 tis. €
Aktíva
14,1 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,0 tis., 2022 875, 2023 1,1 tis., 2024 504, 2025 8,6 tis.2021−3,0 tis.202287520231,1 tis.202450420258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,9 tis., 2022 79,7 tis., 2023 68,5 tis., 2024 78,3 tis., 2025 93,4 tis.20213,9 tis.202279,7 tis.202368,5 tis.202478,3 tis.202593,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,4 tis. € 8,6 tis. €
2024 78,3 tis. € 504 €
2023 68,5 tis. € 1,1 tis. €
2022 79,7 tis. € 875 €
2021 3,9 tis. € -3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,1 tis. €
  • Záväzky20,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARDEN-BAU, s.r.o. v konkurze?

ARDEN-BAU, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARDEN-BAU, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARDEN-BAU, s.r.o. tržby 93,4 tis. €.

Je firma ARDEN-BAU, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARDEN-BAU, s.r.o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je ARDEN-BAU, s.r.o. platiteľom DPH?

ARDEN-BAU, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARDEN-BAU, s.r.o. sídli?

ARDEN-BAU, s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 1214/7, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026