Omietky Monika s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51211491
DIČ: 2120641006
IČ DPH: SK2120641006
Karpatské námestie 10/A;, Bratislava - Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10/A;, Bratislava - Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.31
Dátum vzniku: 2. 12. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 1. 2018
Spisová značka: Sro/124298/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Glozmeková od 15. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Omietky Monika s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,7 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 359,6 tis. €.

359,6 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
360,9 tis. €
Celkové výnosy
580,1 tis. €
Aktíva
73,4 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 45,0 tis., 2022 7,0 tis., 2023 50,3 tis., 2024 −91,4 tis., 2025 4,7 tis.202145,0 tis.20227,0 tis.202350,3 tis.2024−91,4 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 878,8 tis., 2022 524,4 tis., 2023 826,1 tis., 2024 581,5 tis., 2025 359,6 tis.2021878,8 tis.2022524,4 tis.2023826,1 tis.2024581,5 tis.2025359,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 359,6 tis. € 4,7 tis. €
2024 581,5 tis. € -91,4 tis. €
2023 826,1 tis. € 50,3 tis. €
2022 524,4 tis. € 7,0 tis. €
2021 878,8 tis. € 45,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie73,4 tis. €
  • Záväzky506,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Omietky Monika s.r.o. v konkurze?

Omietky Monika s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Omietky Monika s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Omietky Monika s.r.o. tržby 359,6 tis. €.

Je firma Omietky Monika s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Omietky Monika s.r.o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je Omietky Monika s.r.o. platiteľom DPH?

Omietky Monika s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Omietky Monika s.r.o. sídli?

Omietky Monika s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10/A;, Bratislava - Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026