TS Company Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51201551
DIČ: 2120634120
IČ DPH: SK2120634120
S.H. Vajanského 4, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: S.H. Vajanského 4, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 24. 11. 2017
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2018
Spisová značka: Sro/50186/N
Predmet podnikania (výber): Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; Kuriérske služby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Solčanský od 12. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TS Company Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 7,7 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 892,4 tis. €.

892,4 tis. €
Tržby
7,7 tis. €
Zisk
911,3 tis. €
Celkové výnosy
327,9 tis. €
Aktíva
75,9 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť
6,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 15,7 tis., 2023 18,0 tis., 2024 13,9 tis., 2025 7,7 tis.20211,5 tis.202215,7 tis.202318,0 tis.202413,9 tis.20257,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 761,1 tis., 2022 1,0 mil., 2023 547,8 tis., 2024 863,1 tis., 2025 892,4 tis.2021761,1 tis.20221,0 mil.2023547,8 tis.2024863,1 tis.2025892,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 761,4 tis., 2022 1,0 mil., 2023 555,0 tis., 2024 874,6 tis., 2025 911,3 tis.2021761,4 tis.20221,0 mil.2023555,0 tis.2024874,6 tis.2025911,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 818, 2022 4,6 tis., 2023 5,8 tis., 2024 7,6 tis., 2025 4,0 tis.202181820224,6 tis.20235,8 tis.20247,6 tis.20254,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 892,4 tis. € 7,7 tis. €
2024 863,1 tis. € 13,9 tis. €
2023 547,8 tis. € 18,0 tis. €
2022 1,0 mil. € 15,7 tis. €
2021 761,1 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,7 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok33,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky232,1 tis. €
  • Finančné účty60,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov40,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,7 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Dlhodobé záväzky56,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky192,4 tis. €
  • Bankové úvery2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TS Company Slovakia s.r.o. v konkurze?

TS Company Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TS Company Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TS Company Slovakia s.r.o. tržby 892,4 tis. €.

Je firma TS Company Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TS Company Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 7,7 tis. €.

Je TS Company Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

TS Company Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TS Company Slovakia s.r.o. sídli?

TS Company Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese S.H. Vajanského 4, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026