Baník SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51188091
DIČ: 2120652138
IČ DPH: SK2120652138
Streďanská 1013/25, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Streďanská 1013/25, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 31. 10. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2019
Spisová značka: Sro/44410/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobc…; ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Silvia Andelová od 31. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Baník SK s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 27,9 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 47,9 tis. €.

47,9 tis. €
Tržby
27,9 tis. €
Strata
40,3 tis. €
Aktíva
3,7 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,7 tis., 2022 2,9 tis., 2023 18,3 tis., 2024 956, 2025 −27,9 tis.2021−9,7 tis.20222,9 tis.202318,3 tis.20249562025−27,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,7 tis., 2022 66,2 tis., 2023 86,0 tis., 2024 51,8 tis., 2025 47,9 tis.202134,7 tis.202266,2 tis.202386,0 tis.202451,8 tis.202547,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,9 tis. € -27,9 tis. €
2024 51,8 tis. € 956 €
2023 86,0 tis. € 18,3 tis. €
2022 66,2 tis. € 2,9 tis. €
2021 34,7 tis. € -9,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie3,7 tis. €
  • Záväzky36,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Baník SK s.r.o. v konkurze?

Baník SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Baník SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Baník SK s.r.o. tržby 47,9 tis. €.

Je firma Baník SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Baník SK s.r.o. vykázala stratu 27,9 tis. €.

Je Baník SK s.r.o. platiteľom DPH?

Baník SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Baník SK s.r.o. sídli?

Baník SK s.r.o. má sídlo na adrese Streďanská 1013/25, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026