Zdenka handrička s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51186896
DIČ: 2120629104
Znievska 3082/42, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Znievska 3082/42, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 15. 11. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/123920/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexandra Culinková od 28. 11. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Zdenka handrička s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 460 % na 13,5 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 24,2 tis. €.

24,2 tis. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
37,6 tis. €
Aktíva
22,6 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 327, 2022 650, 2023 192, 2024 2,4 tis., 2025 13,5 tis.20213272022650202319220242,4 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,3 tis., 2022 45,5 tis., 2023 29,6 tis., 2024 26,8 tis., 2025 24,2 tis.202140,3 tis.202245,5 tis.202329,6 tis.202426,8 tis.202524,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,2 tis. € 13,5 tis. €
2024 26,8 tis. € 2,4 tis. €
2023 29,6 tis. € 192 €
2022 45,5 tis. € 650 €
2021 40,3 tis. € 327 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,6 tis. €
  • Záväzky14,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Zdenka handrička s.r.o. v konkurze?

Zdenka handrička s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Zdenka handrička s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Zdenka handrička s.r.o. tržby 24,2 tis. €.

Je firma Zdenka handrička s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Zdenka handrička s.r.o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Kde firma Zdenka handrička s.r.o. sídli?

Zdenka handrička s.r.o. má sídlo na adrese Znievska 3082/42, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026