AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51175380
DIČ: 2120620161
IČ DPH: SK2120620161
Saleziánov 1282/4, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Saleziánov 1282/4, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 28. 10. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2018
Spisová značka: Sro/42558/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Bavoľar od 28. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 6,4 tis. € a tržby jej klesli o 51 % na 60,8 tis. €.

60,8 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Strata
149,3 tis. €
Aktíva
146,7 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,4 tis., 2022 −3,3 tis., 2023 7,5 tis., 2024 5,8 tis., 2025 −6,4 tis.20217,4 tis.2022−3,3 tis.20237,5 tis.20245,8 tis.2025−6,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 116,2 tis., 2022 47,5 tis., 2023 164,0 tis., 2024 124,2 tis., 2025 60,8 tis.2021116,2 tis.202247,5 tis.2023164,0 tis.2024124,2 tis.202560,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,8 tis. € -6,4 tis. €
2024 124,2 tis. € 5,8 tis. €
2023 164,0 tis. € 7,5 tis. €
2022 47,5 tis. € -3,3 tis. €
2021 116,2 tis. € 7,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie146,7 tis. €
  • Záväzky2,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. v konkurze?

AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. tržby 60,8 tis. €.

Je firma AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. vykázala stratu 6,4 tis. €.

Je AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. platiteľom DPH?

AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. sídli?

AUTO - Rfix, oprava áut po krupobití, s. r. o. má sídlo na adrese Saleziánov 1282/4, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026