ZM Consulting SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51134829
DIČ: 2120602110
IČ DPH: SK2120602110
Považská Teplá 331, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Považská Teplá 331, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 5. 10. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2025
Spisová značka: Sro/35367/R
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Myslivcová od 5. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZM Consulting SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 62 € a tržby jej narástli o 185 % na 92,5 tis. €.

92,5 tis. €
Tržby
62 €
Zisk
53,1 tis. €
Aktíva
13,8 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 tis., 2022 1,8 tis., 2023 2,1 tis., 2024 2,0 tis., 2025 6220211,6 tis.20221,8 tis.20232,1 tis.20242,0 tis.202562
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,0 tis., 2022 39,3 tis., 2023 46,0 tis., 2024 32,4 tis., 2025 92,5 tis.202125,0 tis.202239,3 tis.202346,0 tis.202432,4 tis.202592,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,5 tis. € 62 €
2024 32,4 tis. € 2,0 tis. €
2023 46,0 tis. € 2,1 tis. €
2022 39,3 tis. € 1,8 tis. €
2021 25,0 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,8 tis. €
  • Záväzky39,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZM Consulting SK s.r.o. v konkurze?

ZM Consulting SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZM Consulting SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZM Consulting SK s.r.o. tržby 92,5 tis. €.

Je firma ZM Consulting SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZM Consulting SK s.r.o. dosiahla zisk 62 €.

Je ZM Consulting SK s.r.o. platiteľom DPH?

ZM Consulting SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZM Consulting SK s.r.o. sídli?

ZM Consulting SK s.r.o. má sídlo na adrese Považská Teplá 331, Považská Bystrica, 017 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026