Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51110369
DIČ: 2120590252
IČ DPH: SK2120590252
Pri Rajčianke 43, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Rajčianke 43, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 22. 9. 2020
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/68560/L
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Briestenský od 7. 4. 2025
    konateľ
  • Ing. Richard Staškovan od 15. 9. 2017
    konateľ
  • Mesto Trenčín od 5. 2. 2025
    spoločník
  • Mesto Žilina od 17. 12. 2021
    spoločník
  • Trenčiansky samosprávny kraj od 5. 2. 2025
    spoločník
  • Žilinský samosprávny kraj od 17. 12. 2021
    spoločník
  • František Matušík od 7. 4. 2025
    člen dozornej rady
  • Ing. Jaroslav Pagáč od 7. 4. 2025
    člen dozornej rady
  • Ing. Martin Kapitulík od 19. 7. 2023
    člen dozornej rady
  • Ing. Stanislav Fabšík od 7. 4. 2025
    člen dozornej rady
  • Peter Slyško od 15. 2. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 163 % na 160,1 tis. € a tržby jej narástli o 47 % na 316,7 tis. €.

316,7 tis. €
Tržby
160,1 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
746,5 tis. €
Aktíva
345,3 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
16,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,4 tis., 2022 17,5 tis., 2023 4,2 tis., 2024 60,8 tis., 2025 160,1 tis.20215,4 tis.202217,5 tis.20234,2 tis.202460,8 tis.2025160,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 45,9 tis., 2022 29,1 tis., 2023 157,8 tis., 2024 216,1 tis., 2025 316,7 tis.202145,9 tis.202229,1 tis.2023157,8 tis.2024216,1 tis.2025316,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 316,7 tis. € 160,1 tis. €
2024 216,1 tis. € 60,8 tis. €
2023 157,8 tis. € 4,2 tis. €
2022 29,1 tis. € 17,5 tis. €
2021 45,9 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok345,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok8,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky247,9 tis. €
  • Finančné účty142,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku4,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov80,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie160,1 tis. €
  • Rezervy19,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky237 €
  • Krátkodobé záväzky50,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie330,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. v konkurze?

Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. tržby 316,7 tis. €.

Je firma Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. dosiahla zisk 160,1 tis. €.

Je Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. platiteľom DPH?

Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. sídli?

Integrovaná doprava Žilinského kraja, s.r.o. má sídlo na adrese Pri Rajčianke 43, Žilina.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026