TAX-JM2, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51106329
DIČ: 2120615772
IČ DPH: SK2120615772
Vajanského 1413/19, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajanského 1413/19, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.11
Dátum vzniku: 25. 10. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/48324/T
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vedenie účtovníctva

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Macejka od 1. 8. 2020
    konateľspoločník
  • TAX-JM1, s.r.o. od 10. 12. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAX-JM2, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 47 % na 25,0 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 97,8 tis. €.

97,8 tis. €
Tržby
25,0 tis. €
Zisk
86,2 tis. €
Aktíva
75,1 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 0, 2023 19,0 tis., 2024 17,0 tis., 2025 25,0 tis.20218,8 tis.20220202319,0 tis.202417,0 tis.202525,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,0 tis., 2022 0, 2023 111,9 tis., 2024 99,5 tis., 2025 97,8 tis.202166,0 tis.202202023111,9 tis.202499,5 tis.202597,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,8 tis. € 25,0 tis. €
2024 99,5 tis. € 17,0 tis. €
2023 111,9 tis. € 19,0 tis. €
2022 0 € 0 €
2021 66,0 tis. € 8,8 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie75,1 tis. €
  • Záväzky11,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAX-JM2, s. r. o. v konkurze?

TAX-JM2, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAX-JM2, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAX-JM2, s. r. o. tržby 97,8 tis. €.

Je firma TAX-JM2, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAX-JM2, s. r. o. dosiahla zisk 25,0 tis. €.

Je TAX-JM2, s. r. o. platiteľom DPH?

TAX-JM2, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TAX-JM2, s. r. o. sídli?

TAX-JM2, s. r. o. má sídlo na adrese Vajanského 1413/19, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026