NARIAS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51095416
DIČ: 2120608798
IČ DPH: SK2120608798
Hlavná 165/111, Topoľníky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 165/111, Topoľníky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.21
Dátum vzniku: 3. 10. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2017
Spisová značka: Sro/40858/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Žaneta Krascsenicsová od 28. 5. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NARIAS s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 182 % na 91,1 tis. € a tržby jej narástli o 103 % na 992,0 tis. €.

992,0 tis. €
Tržby
91,1 tis. €
Zisk
994,7 tis. €
Celkové výnosy
261,1 tis. €
Aktíva
153,9 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
20,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,0 tis., 2022 1,2 tis., 2023 695, 2024 32,3 tis., 2025 91,1 tis.20219,0 tis.20221,2 tis.2023695202432,3 tis.202591,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 142,6 tis., 2022 18,4 tis., 2023 18,0 tis., 2024 489,7 tis., 2025 992,0 tis.2021142,6 tis.202218,4 tis.202318,0 tis.2024489,7 tis.2025992,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 992,0 tis. € 91,1 tis. €
2024 489,7 tis. € 32,3 tis. €
2023 18,0 tis. € 695 €
2022 18,4 tis. € 1,2 tis. €
2021 142,6 tis. € 9,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky155,9 tis. €
  • Finančné účty47,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie873 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov57,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie91,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky30,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky76,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NARIAS s.r.o. v konkurze?

NARIAS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NARIAS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NARIAS s.r.o. tržby 992,0 tis. €.

Je firma NARIAS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NARIAS s.r.o. dosiahla zisk 91,1 tis. €.

Je NARIAS s.r.o. platiteľom DPH?

NARIAS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NARIAS s.r.o. sídli?

NARIAS s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 165/111, Topoľníky, 930 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026