ALFA1 s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51095343
DIČ: 2120611526
IČ DPH: SK2120611526
Vajnorská 3076/140, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 3076/140, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 15. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2017
Spisová značka: Sro/122538/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Výroba potravinárskych výrobkov; Výroba kŕmnych zmesí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martina Hadidom od 15. 9. 2017
    konateľ
  • Peter Hadidom od 15. 9. 2017
    konateľ
  • HADMA, s.r.o. od 2. 2. 2021
    spoločník
  • TALENTUS od 22. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť ALFA1 s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 89 % na 2,3 tis. € a tržby jej narástli na 85,8 tis. €.

85,8 tis. €
Tržby
2,3 tis. €
Zisk
46,8 tis. €
Aktíva
281 €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −4,8 tis., 2021 −1,8 tis., 2022 142, 2023 1,2 tis., 2024 2,3 tis.2020−4,8 tis.2021−1,8 tis.202214220231,2 tis.20242,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 4,1 tis., 2021 8,0 tis., 2022 3,8 tis., 2023 4,3 tis., 2024 85,8 tis.20204,1 tis.20218,0 tis.20223,8 tis.20234,3 tis.202485,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 85,8 tis. € 2,3 tis. €
2023 4,3 tis. € 1,2 tis. €
2022 3,8 tis. € 142 €
2021 8,0 tis. € -1,8 tis. €
2020 4,1 tis. € -4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie281 €
  • Záväzky46,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALFA1 s.r.o. v konkurze?

ALFA1 s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALFA1 s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala ALFA1 s.r.o. tržby 85,8 tis. €.

Je firma ALFA1 s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 ALFA1 s.r.o. dosiahla zisk 2,3 tis. €.

Je ALFA1 s.r.o. platiteľom DPH?

ALFA1 s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALFA1 s.r.o. sídli?

ALFA1 s.r.o. má sídlo na adrese Vajnorská 3076/140, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026