M&V ZÁŇ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51088380
DIČ: 2120592067
IČ DPH: SK2120592067
P.O. Hviezdoslava 888/20, Teplička nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: P.O. Hviezdoslava 888/20, Teplička nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 14. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 12. 2017
Spisová značka: Sro/68535/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslava Záňová od 14. 9. 2017
    konateľspoločník
  • Vladimír Záň od 14. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2021

Spoločnosť M&V ZÁŇ s.r.o. v roku 2021 znížila zisk o 27 % na 4,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 60,7 tis. €.

60,7 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
37,4 tis. €
Aktíva
14,2 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2017 −3,2 tis., 2018 430, 2019 −4,7 tis., 2020 6,8 tis., 2021 4,9 tis.2017−3,2 tis.20184302019−4,7 tis.20206,8 tis.20214,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2017 11,2 tis., 2018 52,9 tis., 2019 49,9 tis., 2020 58,1 tis., 2021 60,7 tis.201711,2 tis.201852,9 tis.201949,9 tis.202058,1 tis.202160,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2021 60,7 tis. € 4,9 tis. €
2020 58,1 tis. € 6,8 tis. €
2019 49,9 tis. € -4,7 tis. €
2018 52,9 tis. € 430 €
2017 11,2 tis. € -3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2021

Pasíva

  • Vlastné imanie14,2 tis. €
  • Záväzky23,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M&V ZÁŇ s.r.o. v konkurze?

M&V ZÁŇ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M&V ZÁŇ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 mala M&V ZÁŇ s.r.o. tržby 60,7 tis. €.

Je firma M&V ZÁŇ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2021 M&V ZÁŇ s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Je M&V ZÁŇ s.r.o. platiteľom DPH?

M&V ZÁŇ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M&V ZÁŇ s.r.o. sídli?

M&V ZÁŇ s.r.o. má sídlo na adrese P.O. Hviezdoslava 888/20, Teplička nad Váhom, 013 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026