CK. MY TRAVEL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51081679
DIČ: 2120586171
IČ DPH: SK2120586171
Višňová 1830 / 9, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Višňová 1830 / 9, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 5. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2017
Spisová značka: Sro/42221/V
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie cestovnej agentúry; Prevádzkovanie cestovnej kancelárie; Výroba potravinárskych výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marta Hamadejová od 5. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CK. MY TRAVEL s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 12,1 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 157,2 tis. €.

157,2 tis. €
Tržby
12,1 tis. €
Zisk
158,1 tis. €
Celkové výnosy
118,6 tis. €
Aktíva
82,5 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
58,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,6 tis., 2022 26,7 tis., 2023 26,6 tis., 2024 17,7 tis., 2025 12,1 tis.2021−6,6 tis.202226,7 tis.202326,6 tis.202417,7 tis.202512,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,4 tis., 2022 79,9 tis., 2023 128,8 tis., 2024 151,7 tis., 2025 157,2 tis.20219,4 tis.202279,9 tis.2023128,8 tis.2024151,7 tis.2025157,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 27,9 tis., 2022 82,8 tis., 2023 129,0 tis., 2024 151,7 tis., 2025 158,1 tis.202127,9 tis.202282,8 tis.2023129,0 tis.2024151,7 tis.2025158,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 4,3 tis., 2023 7,1 tis., 2024 4,8 tis., 2025 3,2 tis.2021020224,3 tis.20237,1 tis.20244,8 tis.20253,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 157,2 tis. € 12,1 tis. €
2024 151,7 tis. € 17,7 tis. €
2023 128,8 tis. € 26,6 tis. €
2022 79,9 tis. € 26,7 tis. €
2021 9,4 tis. € -6,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,4 tis. €
  • Finančné účty66,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov65,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky68 €
  • Krátkodobé záväzky36,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CK. MY TRAVEL s.r.o. v konkurze?

CK. MY TRAVEL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CK. MY TRAVEL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CK. MY TRAVEL s.r.o. tržby 157,2 tis. €.

Je firma CK. MY TRAVEL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CK. MY TRAVEL s.r.o. dosiahla zisk 12,1 tis. €.

Je CK. MY TRAVEL s.r.o. platiteľom DPH?

CK. MY TRAVEL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CK. MY TRAVEL s.r.o. sídli?

CK. MY TRAVEL s.r.o. má sídlo na adrese Višňová 1830 / 9, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026