R14 cleaning service s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51072661
DIČ: 2120586061
Závodná 12297/3C, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Závodná 12297/3C, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 7. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/122321/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Výroba nápojov; Výroba potravinárskych výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Slačka od 7. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R14 cleaning service s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 123 % na 10,8 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 27,6 tis. €.

27,6 tis. €
Tržby
10,8 tis. €
Zisk
57,5 tis. €
Aktíva
50,0 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 26,1 tis., 2023 429, 2024 4,9 tis., 2025 10,8 tis.20213,3 tis.202226,1 tis.202342920244,9 tis.202510,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,0 tis., 2022 26,1 tis., 2023 17,2 tis., 2024 30,5 tis., 2025 27,6 tis.202121,0 tis.202226,1 tis.202317,2 tis.202430,5 tis.202527,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,6 tis. € 10,8 tis. €
2024 30,5 tis. € 4,9 tis. €
2023 17,2 tis. € 429 €
2022 26,1 tis. € 26,1 tis. €
2021 21,0 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie50,0 tis. €
  • Záväzky7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R14 cleaning service s. r. o. v konkurze?

R14 cleaning service s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R14 cleaning service s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R14 cleaning service s. r. o. tržby 27,6 tis. €.

Je firma R14 cleaning service s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R14 cleaning service s. r. o. dosiahla zisk 10,8 tis. €.

Kde firma R14 cleaning service s. r. o. sídli?

R14 cleaning service s. r. o. má sídlo na adrese Závodná 12297/3C, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026