Kvetinový ateliér Peony s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51071631
DIČ: 2120600691
IČ DPH: SK2120600691
Pod kaštieľom 299/35, Veľké Zálužie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod kaštieľom 299/35, Veľké Zálužie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 26. 9. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2019
Spisová značka: Sro/63598/N
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Textilná výroba; Odevná výroba …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Magdaléna Kováčiková od 26. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kvetinový ateliér Peony s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 79 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 40 % na 29,1 tis. €.

29,1 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
12,4 tis. €
Aktíva
11,4 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,0 tis., 2022 3,1 tis., 2023 3,0 tis., 2024 2,0 tis., 2025 3,6 tis.2021−3,0 tis.20223,1 tis.20233,0 tis.20242,0 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 488, 2022 18,7 tis., 2023 31,9 tis., 2024 20,7 tis., 2025 29,1 tis.2021488202218,7 tis.202331,9 tis.202420,7 tis.202529,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,1 tis. € 3,6 tis. €
2024 20,7 tis. € 2,0 tis. €
2023 31,9 tis. € 3,0 tis. €
2022 18,7 tis. € 3,1 tis. €
2021 488 € -3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,4 tis. €
  • Záväzky932 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kvetinový ateliér Peony s. r. o. v konkurze?

Kvetinový ateliér Peony s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kvetinový ateliér Peony s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kvetinový ateliér Peony s. r. o. tržby 29,1 tis. €.

Je firma Kvetinový ateliér Peony s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kvetinový ateliér Peony s. r. o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je Kvetinový ateliér Peony s. r. o. platiteľom DPH?

Kvetinový ateliér Peony s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kvetinový ateliér Peony s. r. o. sídli?

Kvetinový ateliér Peony s. r. o. má sídlo na adrese Pod kaštieľom 299/35, Veľké Zálužie, 951 35.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026