Infekcia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51066882
DIČ: 2120581254
IČ DPH: SK2120581254
Hrubý Šúr 458, Hrubý Šúr

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrubý Šúr 458, Hrubý Šúr Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 25. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2018
Spisová značka: Sro/122105/B
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Sťahovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Chren od 25. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Infekcia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 602 € a tržby jej narástli o 11 % na 47,8 tis. €.

47,8 tis. €
Tržby
602 €
Zisk
71,8 tis. €
Aktíva
30,3 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 543, 2022 1,0 tis., 2023 5,0 tis., 2024 764, 2025 602202154320221,0 tis.20235,0 tis.20247642025602
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,8 tis., 2022 33,9 tis., 2023 38,8 tis., 2024 43,1 tis., 2025 47,8 tis.202129,8 tis.202233,9 tis.202338,8 tis.202443,1 tis.202547,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,8 tis. € 602 €
2024 43,1 tis. € 764 €
2023 38,8 tis. € 5,0 tis. €
2022 33,9 tis. € 1,0 tis. €
2021 29,8 tis. € 543 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,3 tis. €
  • Záväzky41,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Infekcia s.r.o. v konkurze?

Infekcia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Infekcia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Infekcia s.r.o. tržby 47,8 tis. €.

Je firma Infekcia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Infekcia s.r.o. dosiahla zisk 602 €.

Je Infekcia s.r.o. platiteľom DPH?

Infekcia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Infekcia s.r.o. sídli?

Infekcia s.r.o. má sídlo na adrese Hrubý Šúr 458, Hrubý Šúr, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026