ERMETRANSPORT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51064171
DIČ: 2120581617
IČ DPH: SK2120581617
Viliama Galvánka 3129/11, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Viliama Galvánka 3129/11, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.32
Dátum vzniku: 17. 8. 2017
DPH: Platiteľ DPH od 23. 10. 2017
Spisová značka: Sro/68916/L
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Poskytovanie služieb osobného charakteru; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Meleš od 25. 10. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ERMETRANSPORT, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 20,6 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 364,0 tis. €.

364,0 tis. €
Tržby
20,6 tis. €
Zisk
379,6 tis. €
Celkové výnosy
528,0 tis. €
Aktíva
19,1 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
46,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −44,8 tis., 2022 7,0 tis., 2023 404, 2024 33,0 tis., 2025 20,6 tis.2021−44,8 tis.20227,0 tis.2023404202433,0 tis.202520,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 107,6 tis., 2022 163,1 tis., 2023 403,2 tis., 2024 368,1 tis., 2025 364,0 tis.2021107,6 tis.2022163,1 tis.2023403,2 tis.2024368,1 tis.2025364,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 364,0 tis. € 20,6 tis. €
2024 368,1 tis. € 33,0 tis. €
2023 403,2 tis. € 404 €
2022 163,1 tis. € 7,0 tis. €
2021 107,6 tis. € -44,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok390,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky111,1 tis. €
  • Finančné účty26,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy30,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-36,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky865 €
  • Krátkodobé záväzky508,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ERMETRANSPORT, s.r.o. v konkurze?

ERMETRANSPORT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ERMETRANSPORT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ERMETRANSPORT, s.r.o. tržby 364,0 tis. €.

Je firma ERMETRANSPORT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ERMETRANSPORT, s.r.o. dosiahla zisk 20,6 tis. €.

Je ERMETRANSPORT, s.r.o. platiteľom DPH?

ERMETRANSPORT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ERMETRANSPORT, s.r.o. sídli?

ERMETRANSPORT, s.r.o. má sídlo na adrese Viliama Galvánka 3129/11, Kysucké Nové Mesto, 024 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026