FINA Constructions s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51060272
DIČ: 2120586820
IČ DPH: SK2120586820
Petőfiho 1361/17, Nesvady

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Petőfiho 1361/17, Nesvady Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 29. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2018
Spisová značka: Sro/44003/N
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb - stavebná časť; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Adriana Nagyová od 29. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Peter Nagy od 29. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FINA Constructions s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 91 % na 263 € a tržby jej klesli o 44 % na 35,9 tis. €.

35,9 tis. €
Tržby
263 €
Zisk
110,0 tis. €
Aktíva
69,0 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 5,3 tis., 2023 2,7 tis., 2024 2,8 tis., 2025 26320213,6 tis.20225,3 tis.20232,7 tis.20242,8 tis.2025263
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,4 tis., 2022 38,2 tis., 2023 57,3 tis., 2024 63,6 tis., 2025 35,9 tis.202143,4 tis.202238,2 tis.202357,3 tis.202463,6 tis.202535,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 35,9 tis. € 263 €
2024 63,6 tis. € 2,8 tis. €
2023 57,3 tis. € 2,7 tis. €
2022 38,2 tis. € 5,3 tis. €
2021 43,4 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie69,0 tis. €
  • Záväzky41,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FINA Constructions s.r.o. v konkurze?

FINA Constructions s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FINA Constructions s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FINA Constructions s.r.o. tržby 35,9 tis. €.

Je firma FINA Constructions s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FINA Constructions s.r.o. dosiahla zisk 263 €.

Je FINA Constructions s.r.o. platiteľom DPH?

FINA Constructions s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FINA Constructions s.r.o. sídli?

FINA Constructions s.r.o. má sídlo na adrese Petőfiho 1361/17, Nesvady, 946 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026