L2sport s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51059053
DIČ: 2120576040
IČ DPH: SK2120576040
Hlavná 2, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 2, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 16. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/43910/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • László Bognár od 16. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Szabolcs Héray od 16. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L2sport s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 575 € a tržby jej klesli o 21 % na 39,1 tis. €.

39,1 tis. €
Tržby
575 €
Zisk
39,1 tis. €
Celkové výnosy
68,1 tis. €
Aktíva
52,9 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
4,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,3 tis., 2022 6,2 tis., 2023 9,0 tis., 2024 7,8 tis., 2025 57520216,3 tis.20226,2 tis.20239,0 tis.20247,8 tis.2025575
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,5 tis., 2022 84,2 tis., 2023 39,4 tis., 2024 49,7 tis., 2025 39,1 tis.202188,5 tis.202284,2 tis.202339,4 tis.202449,7 tis.202539,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,1 tis. € 575 €
2024 49,7 tis. € 7,8 tis. €
2023 39,4 tis. € 9,0 tis. €
2022 84,2 tis. € 6,2 tis. €
2021 88,5 tis. € 6,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky28,4 tis. €
  • Finančné účty39,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov47,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie575 €
  • Krátkodobé záväzky15,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L2sport s.r.o. v konkurze?

L2sport s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L2sport s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L2sport s.r.o. tržby 39,1 tis. €.

Je firma L2sport s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L2sport s.r.o. dosiahla zisk 575 €.

Je L2sport s.r.o. platiteľom DPH?

L2sport s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L2sport s.r.o. sídli?

L2sport s.r.o. má sídlo na adrese Hlavná 2, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026