CMC Investments s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51055937
DIČ: 2120574830
IČ DPH: SK2120574830
Betliarska 3809/22, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Betliarska 3809/22, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 16. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2018
Spisová značka: Sro/153570/B
Predmet podnikania (výber): Záložne; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Žilkay od 2. 5. 2018
    konateľspoločník
  • Peter Fojtík od 26. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CMC Investments s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 126,3 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 371,1 tis. €.

371,1 tis. €
Tržby
126,3 tis. €
Zisk
489,8 tis. €
Celkové výnosy
915,5 tis. €
Aktíva
323,8 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
60,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −11,8 tis., 2022 43,0 tis., 2023 46,3 tis., 2024 108,6 tis., 2025 126,3 tis.2021−11,8 tis.202243,0 tis.202346,3 tis.2024108,6 tis.2025126,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,8 tis., 2022 268,6 tis., 2023 365,0 tis., 2024 400,8 tis., 2025 371,1 tis.202144,8 tis.2022268,6 tis.2023365,0 tis.2024400,8 tis.2025371,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 371,1 tis. € 126,3 tis. €
2024 400,8 tis. € 108,6 tis. €
2023 365,0 tis. € 46,3 tis. €
2022 268,6 tis. € 43,0 tis. €
2021 44,8 tis. € -11,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok752,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky106,4 tis. €
  • Finančné účty56,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov192,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie126,3 tis. €
  • Rezervy200 €
  • Krátkodobé záväzky538,3 tis. €
  • Bankové úvery53,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CMC Investments s.r.o. v konkurze?

CMC Investments s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CMC Investments s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CMC Investments s.r.o. tržby 371,1 tis. €.

Je firma CMC Investments s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CMC Investments s.r.o. dosiahla zisk 126,3 tis. €.

Je CMC Investments s.r.o. platiteľom DPH?

CMC Investments s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CMC Investments s.r.o. sídli?

CMC Investments s.r.o. má sídlo na adrese Betliarska 3809/22, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026