Ružovučká soľ s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51050200
DIČ: 2120569077
IČ DPH: SK2120569077
Ulica SNP 352/8, Krompachy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica SNP 352/8, Krompachy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 10. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2025
Spisová značka: Sro/42085/V
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Papcun od 10. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ružovučká soľ s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 108 % na 85,2 tis. € a tržby jej narástli o 94 % na 96,0 tis. €.

96,0 tis. €
Tržby
85,2 tis. €
Zisk
96,0 tis. €
Celkové výnosy
321,4 tis. €
Aktíva
308,1 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
99,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,8 tis., 2022 26,9 tis., 2023 41,0 tis., 2024 41,0 tis., 2025 85,2 tis.202126,8 tis.202226,9 tis.202341,0 tis.202441,0 tis.202585,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,4 tis., 2022 32,4 tis., 2023 49,3 tis., 2024 49,5 tis., 2025 96,0 tis.202132,4 tis.202232,4 tis.202349,3 tis.202449,5 tis.202596,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 96,0 tis. € 85,2 tis. €
2024 49,5 tis. € 41,0 tis. €
2023 49,3 tis. € 41,0 tis. €
2022 32,4 tis. € 26,9 tis. €
2021 32,4 tis. € 26,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Finančné účty321,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov217,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie85,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ružovučká soľ s.r.o. v konkurze?

Ružovučká soľ s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ružovučká soľ s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ružovučká soľ s.r.o. tržby 96,0 tis. €.

Je firma Ružovučká soľ s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ružovučká soľ s.r.o. dosiahla zisk 85,2 tis. €.

Je Ružovučká soľ s.r.o. platiteľom DPH?

Ružovučká soľ s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ružovučká soľ s.r.o. sídli?

Ružovučká soľ s.r.o. má sídlo na adrese Ulica SNP 352/8, Krompachy, 053 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026