S&M Group Investment, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51041201
DIČ: 2120578537
Mäsiarska ulica 3393/57A, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mäsiarska ulica 3393/57A, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 24. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/42173/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Murín od 24. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Samuel Pižont od 24. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť S&M Group Investment, s.r.o. v roku 2023 zvýšila zisk o 141 % na 14,4 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 101,5 tis. €.

101,5 tis. €
Tržby
14,4 tis. €
Zisk
54,9 tis. €
Aktíva
39,0 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 3,7 tis., 2020 5,8 tis., 2021 750, 2022 6,0 tis., 2023 14,4 tis.20193,7 tis.20205,8 tis.202175020226,0 tis.202314,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 71,1 tis., 2020 48,5 tis., 2021 34,6 tis., 2022 96,5 tis., 2023 101,5 tis.201971,1 tis.202048,5 tis.202134,6 tis.202296,5 tis.2023101,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 101,5 tis. € 14,4 tis. €
2022 96,5 tis. € 6,0 tis. €
2021 34,6 tis. € 750 €
2020 48,5 tis. € 5,8 tis. €
2019 71,1 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie39,0 tis. €
  • Záväzky16,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S&M Group Investment, s.r.o. v konkurze?

S&M Group Investment, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S&M Group Investment, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala S&M Group Investment, s.r.o. tržby 101,5 tis. €.

Je firma S&M Group Investment, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 S&M Group Investment, s.r.o. dosiahla zisk 14,4 tis. €.

Kde firma S&M Group Investment, s.r.o. sídli?

S&M Group Investment, s.r.o. má sídlo na adrese Mäsiarska ulica 3393/57A, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026