Bel Trans Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51040816
DIČ: 2120569561
IČ DPH: SK2120569561
Nová ulica 295/10, Konská

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová ulica 295/10, Konská Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 9. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2017
Spisová značka: Sro/68345/L
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava; Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Belan od 9. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bel Trans Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 12,8 tis. € a tržby jej narástli o 58 % na 498,1 tis. €.

498,1 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
526,1 tis. €
Celkové výnosy
378,3 tis. €
Aktíva
81,3 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
34,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,0 tis., 2022 20,9 tis., 2023 9,9 tis., 2024 9,1 tis., 2025 12,8 tis.202110,0 tis.202220,9 tis.20239,9 tis.20249,1 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 240,3 tis., 2022 293,6 tis., 2023 239,3 tis., 2024 315,0 tis., 2025 498,1 tis.2021240,3 tis.2022293,6 tis.2023239,3 tis.2024315,0 tis.2025498,1 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 242,3 tis., 2022 338,4 tis., 2023 252,0 tis., 2024 353,5 tis., 2025 526,1 tis.2021242,3 tis.2022338,4 tis.2023252,0 tis.2024353,5 tis.2025526,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,9 tis., 2022 5,7 tis., 2023 2,6 tis., 2024 2,6 tis., 2025 3,8 tis.20212,9 tis.20225,7 tis.20232,6 tis.20242,6 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 498,1 tis. € 12,8 tis. €
2024 315,0 tis. € 9,1 tis. €
2023 239,3 tis. € 9,9 tis. €
2022 293,6 tis. € 20,9 tis. €
2021 240,3 tis. € 10,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok257,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky77,2 tis. €
  • Finančné účty43,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov63,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,8 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky144,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky151,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bel Trans Slovakia s.r.o. v konkurze?

Bel Trans Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bel Trans Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bel Trans Slovakia s.r.o. tržby 498,1 tis. €.

Je firma Bel Trans Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bel Trans Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je Bel Trans Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Bel Trans Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bel Trans Slovakia s.r.o. sídli?

Bel Trans Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Nová ulica 295/10, Konská, 013 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026