LUMO Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51040727
DIČ: 2120577877
IČ DPH: SK2120577877
Janšákova 23, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Janšákova 23, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.11
Dátum vzniku: 18. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2017
Spisová značka: Sro/121922/B
Predmet podnikania (výber): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Patrik Kelemen od 18. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUMO Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 10 % na 1,8 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 34,7 tis. €.

34,7 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Zisk
63,2 tis. €
Aktíva
22,0 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,1 tis., 2022 −3,1 tis., 2023 6,7 tis., 2024 2,0 tis., 2025 1,8 tis.20217,1 tis.2022−3,1 tis.20236,7 tis.20242,0 tis.20251,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,2 tis., 2022 45,8 tis., 2023 76,5 tis., 2024 36,0 tis., 2025 34,7 tis.202192,2 tis.202245,8 tis.202376,5 tis.202436,0 tis.202534,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,7 tis. € 1,8 tis. €
2024 36,0 tis. € 2,0 tis. €
2023 76,5 tis. € 6,7 tis. €
2022 45,8 tis. € -3,1 tis. €
2021 92,2 tis. € 7,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,0 tis. €
  • Záväzky41,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUMO Slovakia s.r.o. v konkurze?

LUMO Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUMO Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUMO Slovakia s.r.o. tržby 34,7 tis. €.

Je firma LUMO Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUMO Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 1,8 tis. €.

Je LUMO Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

LUMO Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUMO Slovakia s.r.o. sídli?

LUMO Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Janšákova 23, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026