Lubi and Me, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51036843
DIČ: 2120575512
IČ DPH: SK2120575512
Miletičova 1, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Miletičova 1, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.11
Dátum vzniku: 15. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/121848/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomíra Berner od 15. 8. 2017
    konateľ
  • Ľubomíra Horínková od 15. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lubi and Me, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 108 % na 4,2 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 15,0 tis. €.

15,0 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Zisk
23,7 tis. €
Aktíva
20,6 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 −2,4 tis., 2023 754, 2024 2,0 tis., 2025 4,2 tis.20212,8 tis.2022−2,4 tis.202375420242,0 tis.20254,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,6 tis., 2022 6,7 tis., 2023 9,9 tis., 2024 11,7 tis., 2025 15,0 tis.202111,6 tis.20226,7 tis.20239,9 tis.202411,7 tis.202515,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,0 tis. € 4,2 tis. €
2024 11,7 tis. € 2,0 tis. €
2023 9,9 tis. € 754 €
2022 6,7 tis. € -2,4 tis. €
2021 11,6 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,6 tis. €
  • Záväzky3,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lubi and Me, s. r. o. v konkurze?

Lubi and Me, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lubi and Me, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lubi and Me, s. r. o. tržby 15,0 tis. €.

Je firma Lubi and Me, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lubi and Me, s. r. o. dosiahla zisk 4,2 tis. €.

Je Lubi and Me, s. r. o. platiteľom DPH?

Lubi and Me, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lubi and Me, s. r. o. sídli?

Lubi and Me, s. r. o. má sídlo na adrese Miletičova 1, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026