Mechani s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51033283
DIČ: 2120572696
IČ DPH: SK2120572696
Trnavská cesta 11, Leopoldov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská cesta 11, Leopoldov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 11. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2018
Spisová značka: Sro/41344/T
Predmet podnikania (výber): Kamenárstvo; Rezanie materiálov vodným lúčom; Vývoj a výroba zariadení na rezanie vodným lúčom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Žitňanský, PhD. od 23. 10. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mechani s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 186,2 tis. €.

186,2 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
393,1 tis. €
Celkové výnosy
673,2 tis. €
Aktíva
148,5 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
75,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 34,2 tis., 2022 46,7 tis., 2023 42,1 tis., 2024 8,4 tis., 2025 2,8 tis.202134,2 tis.202246,7 tis.202342,1 tis.20248,4 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 225,9 tis., 2022 300,2 tis., 2023 316,2 tis., 2024 275,6 tis., 2025 186,2 tis.2021225,9 tis.2022300,2 tis.2023316,2 tis.2024275,6 tis.2025186,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 186,2 tis. € 2,8 tis. €
2024 275,6 tis. € 8,4 tis. €
2023 316,2 tis. € 42,1 tis. €
2022 300,2 tis. € 46,7 tis. €
2021 225,9 tis. € 34,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok242,0 tis. €
  • Zásoby411,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,2 tis. €
  • Finančné účty3,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov90,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky380,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky111,5 tis. €
  • Bankové úvery29,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mechani s.r.o. v konkurze?

Mechani s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mechani s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mechani s.r.o. tržby 186,2 tis. €.

Je firma Mechani s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mechani s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je Mechani s.r.o. platiteľom DPH?

Mechani s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mechani s.r.o. sídli?

Mechani s.r.o. má sídlo na adrese Trnavská cesta 11, Leopoldov, 920 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026