ZS management, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51030489
DIČ: 2120575930
IČ DPH: SK2120575930
Grösslingová 2480/10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Grösslingová 2480/10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 21. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 12. 2017
Spisová značka: Sro/121349/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Zuzana Šimeková, PhD., LL.M. od 21. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZS management, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 2,2 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 96,0 tis. €.

96,0 tis. €
Tržby
2,2 tis. €
Zisk
97,8 tis. €
Celkové výnosy
418,7 tis. €
Aktíva
394,0 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
31,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,7 tis., 2022 28,5 tis., 2023 24,2 tis., 2024 14,3 tis., 2025 2,2 tis.202140,7 tis.202228,5 tis.202324,2 tis.202414,3 tis.20252,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 103,4 tis., 2022 100,5 tis., 2023 97,8 tis., 2024 107,8 tis., 2025 96,0 tis.2021103,4 tis.2022100,5 tis.202397,8 tis.2024107,8 tis.202596,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 96,0 tis. € 2,2 tis. €
2024 107,8 tis. € 14,3 tis. €
2023 97,8 tis. € 24,2 tis. €
2022 100,5 tis. € 28,5 tis. €
2021 103,4 tis. € 40,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok65,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky319,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky15,9 tis. €
  • Finančné účty18,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov386,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,2 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky22,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZS management, s. r. o. v konkurze?

ZS management, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZS management, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZS management, s. r. o. tržby 96,0 tis. €.

Je firma ZS management, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZS management, s. r. o. dosiahla zisk 2,2 tis. €.

Je ZS management, s. r. o. platiteľom DPH?

ZS management, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZS management, s. r. o. sídli?

ZS management, s. r. o. má sídlo na adrese Grösslingová 2480/10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026