SPV Productions, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51029375
DIČ: 2120577833
IČ DPH: SK2120577833
Bardejovská 220, Svidník

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bardejovská 220, Svidník Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 23. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 12. 2017
Spisová značka: Sro/35080/P
Predmet podnikania (výber): Odevná výroba; Textilná výroba; Spracovanie kože …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Piotr Garusiński od 23. 8. 2017
    konateľspoločník
  • Tomasz Garusiński od 23. 8. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SPV Productions, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 23,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
23,5 tis. €
Strata
2,4 mil. €
Celkové výnosy
90,6 tis. €
Aktíva
13,6 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
−0,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,6 tis., 2022 22,1 tis., 2023 14,3 tis., 2024 16,2 tis., 2025 −23,5 tis.202113,6 tis.202222,1 tis.202314,3 tis.202416,2 tis.2025−23,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,3 mil., 2022 2,6 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,7 mil., 2025 2,4 mil.20212,3 mil.20222,6 mil.20232,5 mil.20242,7 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € -23,5 tis. €
2024 2,7 mil. € 16,2 tis. €
2023 2,5 mil. € 14,3 tis. €
2022 2,6 mil. € 22,1 tis. €
2021 2,3 mil. € 13,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky44,8 tis. €
  • Finančné účty45,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-23,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky77,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SPV Productions, s.r.o. v konkurze?

SPV Productions, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SPV Productions, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SPV Productions, s.r.o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma SPV Productions, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SPV Productions, s.r.o. vykázala stratu 23,5 tis. €.

Je SPV Productions, s.r.o. platiteľom DPH?

SPV Productions, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SPV Productions, s.r.o. sídli?

SPV Productions, s.r.o. má sídlo na adrese Bardejovská 220, Svidník, 089 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026