Glomed s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51025388
DIČ: 2120565612
IČ DPH: SK2120565612
Karpatské námestie 10/A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10/A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 2. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 10. 2017
Spisová značka: Sro/121606/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniela Ducárová od 3. 8. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Glomed s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 146,5 tis. €.

146,5 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
37,8 tis. €
Aktíva
26,2 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,8 tis., 2022 3,8 tis., 2023 1,2 tis., 2024 3,7 tis., 2025 3,0 tis.20212,8 tis.20223,8 tis.20231,2 tis.20243,7 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 119,8 tis., 2022 126,0 tis., 2023 102,1 tis., 2024 115,7 tis., 2025 146,5 tis.2021119,8 tis.2022126,0 tis.2023102,1 tis.2024115,7 tis.2025146,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 146,5 tis. € 3,0 tis. €
2024 115,7 tis. € 3,7 tis. €
2023 102,1 tis. € 1,2 tis. €
2022 126,0 tis. € 3,8 tis. €
2021 119,8 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,2 tis. €
  • Záväzky11,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Glomed s.r.o. v konkurze?

Glomed s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Glomed s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Glomed s.r.o. tržby 146,5 tis. €.

Je firma Glomed s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Glomed s.r.o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je Glomed s.r.o. platiteľom DPH?

Glomed s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Glomed s.r.o. sídli?

Glomed s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10/A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026