STEBACH s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51025230
DIČ: 2120561267
IČ DPH: SK2120561267
Tatranská 235/16, Podolínec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská 235/16, Podolínec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 25. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2021
Spisová značka: Sro/39803/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STEBACH s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 341 % na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 270,9 tis. €.

270,9 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
287,1 tis. €
Celkové výnosy
298,6 tis. €
Aktíva
99,9 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
21,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,4 tis., 2022 12,7 tis., 2023 1,2 tis., 2024 931, 2025 4,1 tis.202117,4 tis.202212,7 tis.20231,2 tis.202493120254,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 105,2 tis., 2022 239,5 tis., 2023 198,4 tis., 2024 245,8 tis., 2025 270,9 tis.2021105,2 tis.2022239,5 tis.2023198,4 tis.2024245,8 tis.2025270,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 270,9 tis. € 4,1 tis. €
2024 245,8 tis. € 931 €
2023 198,4 tis. € 1,2 tis. €
2022 239,5 tis. € 12,7 tis. €
2021 105,2 tis. € 17,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok123,2 tis. €
  • Zásoby13,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky121,2 tis. €
  • Finančné účty40,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy64,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky27 €
  • Krátkodobé záväzky107,3 tis. €
  • Bankové úvery91,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STEBACH s.r.o. v konkurze?

STEBACH s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STEBACH s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STEBACH s.r.o. tržby 270,9 tis. €.

Je firma STEBACH s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STEBACH s.r.o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je STEBACH s.r.o. platiteľom DPH?

STEBACH s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STEBACH s.r.o. sídli?

STEBACH s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská 235/16, Podolínec, 065 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026