CRAFT EL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51023644
DIČ: 2120564886
Werferova 6, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Werferova 6, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 3. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/65323/V
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Albert Maurský od 11. 2. 2026
    konateľspoločník
  • ALMAL s.r.o. od 25. 2. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CRAFT EL, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 10 % na 2,8 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 4,0 tis. €.

4,0 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
12,4 tis. €
Aktíva
12,1 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 405, 2023 153, 2024 2,6 tis., 2025 2,8 tis.20211,0 tis.2022405202315320242,6 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 tis., 2022 1,2 tis., 2023 700, 2024 3,6 tis., 2025 4,0 tis.20212,2 tis.20221,2 tis.202370020243,6 tis.20254,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 tis. € 2,8 tis. €
2024 3,6 tis. € 2,6 tis. €
2023 700 € 153 €
2022 1,2 tis. € 405 €
2021 2,2 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,1 tis. €
  • Záväzky308 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CRAFT EL, s.r.o. v konkurze?

CRAFT EL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CRAFT EL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CRAFT EL, s.r.o. tržby 4,0 tis. €.

Je firma CRAFT EL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CRAFT EL, s.r.o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Kde firma CRAFT EL, s.r.o. sídli?

CRAFT EL, s.r.o. má sídlo na adrese Werferova 6, Košice - mestská časť Juh, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026