SHOES INDUSTRIES s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51023334
DIČ: 2120562730
IČ DPH: SK2120562730
Hany Ponickej 4766/10B, Bratislava - mestská časť Lamač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hany Ponickej 4766/10B, Bratislava - mestská časť Lamač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.72
Dátum vzniku: 28. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 1. 2019
Spisová značka: Sro/121526/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Výroba potravinárskych výrobkov; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Bukát od 23. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Peter Géring od 23. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SHOES INDUSTRIES s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 13,5 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 505,3 tis. €.

505,3 tis. €
Tržby
13,5 tis. €
Zisk
543,2 tis. €
Celkové výnosy
290,6 tis. €
Aktíva
62,6 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť
7,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 10,9 tis., 2023 8,0 tis., 2024 11,7 tis., 2025 13,5 tis.20219,2 tis.202210,9 tis.20238,0 tis.202411,7 tis.202513,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 377,7 tis., 2022 611,3 tis., 2023 926,4 tis., 2024 707,0 tis., 2025 505,3 tis.2021377,7 tis.2022611,3 tis.2023926,4 tis.2024707,0 tis.2025505,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 505,3 tis. € 13,5 tis. €
2024 707,0 tis. € 11,7 tis. €
2023 926,4 tis. € 8,0 tis. €
2022 611,3 tis. € 10,9 tis. €
2021 377,7 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,8 tis. €
  • Zásoby140,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky130,2 tis. €
  • Finančné účty8,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku539 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky142,8 tis. €
  • Bankové úvery59,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SHOES INDUSTRIES s. r. o. v konkurze?

SHOES INDUSTRIES s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SHOES INDUSTRIES s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SHOES INDUSTRIES s. r. o. tržby 505,3 tis. €.

Je firma SHOES INDUSTRIES s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SHOES INDUSTRIES s. r. o. dosiahla zisk 13,5 tis. €.

Je SHOES INDUSTRIES s. r. o. platiteľom DPH?

SHOES INDUSTRIES s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SHOES INDUSTRIES s. r. o. sídli?

SHOES INDUSTRIES s. r. o. má sídlo na adrese Hany Ponickej 4766/10B, Bratislava - mestská časť Lamač, 841 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026