Justin Paukin s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51022508
DIČ: 2120560332
IČ DPH: SK2120560332
Tichá 2999/17, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tichá 2999/17, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.13
Dátum vzniku: 26. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2018
Spisová značka: Sro/68254/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dávid Paučin od 26. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Justin Paukin s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 15,4 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
15,4 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
447,8 tis. €
Aktíva
23,5 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
20,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −39,6 tis., 2022 11,1 tis., 2023 22,1 tis., 2024 897, 2025 15,4 tis.2021−39,6 tis.202211,1 tis.202322,1 tis.2024897202515,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 220,0 tis., 2022 556,9 tis., 2023 749,7 tis., 2024 845,7 tis., 2025 1,1 mil.2021220,0 tis.2022556,9 tis.2023749,7 tis.2024845,7 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 15,4 tis. €
2024 845,7 tis. € 897 €
2023 749,7 tis. € 22,1 tis. €
2022 556,9 tis. € 11,1 tis. €
2021 220,0 tis. € -39,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok12,5 tis. €
  • Zásoby223,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,6 tis. €
  • Finančné účty181,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,4 tis. €
  • Rezervy6,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky296,1 tis. €
  • Bankové úvery120,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Justin Paukin s.r.o. v konkurze?

Justin Paukin s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Justin Paukin s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Justin Paukin s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma Justin Paukin s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Justin Paukin s.r.o. dosiahla zisk 15,4 tis. €.

Je Justin Paukin s.r.o. platiteľom DPH?

Justin Paukin s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Justin Paukin s.r.o. sídli?

Justin Paukin s.r.o. má sídlo na adrese Tichá 2999/17, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026