Romančíkovci s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51010887
DIČ: 2120562125
IČ DPH: SK2120562125
Smreková 3090/1, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Smreková 3090/1, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 29. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 1. 2022
Spisová značka: Sro/68282/L
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Romančík od 29. 7. 2017
    konateľspoločník
  • PhDr. Dominika Romančíková, PhD. od 29. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Romančíkovci s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 26,1 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 83,1 tis. €.

83,1 tis. €
Tržby
26,1 tis. €
Zisk
100,4 tis. €
Aktíva
64,1 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,4 tis., 2022 7,5 tis., 2023 6,2 tis., 2024 25,3 tis., 2025 26,1 tis.2021−2,4 tis.20227,5 tis.20236,2 tis.202425,3 tis.202526,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,7 tis., 2022 62,0 tis., 2023 96,8 tis., 2024 79,3 tis., 2025 83,1 tis.202138,7 tis.202262,0 tis.202396,8 tis.202479,3 tis.202583,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,1 tis. € 26,1 tis. €
2024 79,3 tis. € 25,3 tis. €
2023 96,8 tis. € 6,2 tis. €
2022 62,0 tis. € 7,5 tis. €
2021 38,7 tis. € -2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie64,1 tis. €
  • Záväzky36,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Romančíkovci s.r.o. v konkurze?

Romančíkovci s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Romančíkovci s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Romančíkovci s.r.o. tržby 83,1 tis. €.

Je firma Romančíkovci s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Romančíkovci s.r.o. dosiahla zisk 26,1 tis. €.

Je Romančíkovci s.r.o. platiteľom DPH?

Romančíkovci s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Romančíkovci s.r.o. sídli?

Romančíkovci s.r.o. má sídlo na adrese Smreková 3090/1, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026