KOPR Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 51009391
DIČ: 2120586182
IČ DPH: SK2120586182
Južná trieda 78, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná trieda 78, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 9. 8. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2018
Spisová značka: Sro/42076/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Kožíšek od 9. 8. 2017
    konateľ
  • KOPR, spol. s r.o. od 17. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOPR Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 67 % na 39,7 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
39,7 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
1,7 mil. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
20,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,3 tis., 2022 450,1 tis., 2023 134,8 tis., 2024 119,1 tis., 2025 39,7 tis.202138,3 tis.2022450,1 tis.2023134,8 tis.2024119,1 tis.202539,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,7 mil., 2022 3,9 mil., 2023 3,2 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,3 mil.20211,7 mil.20223,9 mil.20233,2 mil.20241,4 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 39,7 tis. €
2024 1,4 mil. € 119,1 tis. €
2023 3,2 mil. € 134,8 tis. €
2022 3,9 mil. € 450,1 tis. €
2021 1,7 mil. € 38,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,2 tis. €
  • Zásoby205,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky586,4 tis. €
  • Finančné účty1,2 mil. €
  • Časové rozlíšenie6,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky280,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOPR Slovakia s.r.o. v konkurze?

KOPR Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOPR Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOPR Slovakia s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma KOPR Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOPR Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 39,7 tis. €.

Je KOPR Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

KOPR Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOPR Slovakia s.r.o. sídli?

KOPR Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Južná trieda 78, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026