C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50983296
DIČ: 2120551378
IČ DPH: SK2120551378
Nádražná 2950/33m, Skalica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nádražná 2950/33m, Skalica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 4. 7. 2017
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 11. 2017
Spisová značka: Sro/40320/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Miša od 4. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Andrea Mišová od 18. 5. 2022
    spoločník
  • Anna Chmúrčiaková od 1. 11. 2022
    spoločník
  • Ing. Jozef Miša od 10. 2. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 43,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 316,3 tis. €.

316,3 tis. €
Tržby
43,4 tis. €
Strata
316,3 tis. €
Celkové výnosy
245,8 tis. €
Aktíva
186,3 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
−12,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,8 tis., 2022 44,1 tis., 2023 77,6 tis., 2024 16,8 tis., 2025 −43,4 tis.202131,8 tis.202244,1 tis.202377,6 tis.202416,8 tis.2025−43,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 317,6 tis., 2022 311,2 tis., 2023 297,2 tis., 2024 296,9 tis., 2025 316,3 tis.2021317,6 tis.2022311,2 tis.2023297,2 tis.2024296,9 tis.2025316,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 316,3 tis. € -43,4 tis. €
2024 296,9 tis. € 16,8 tis. €
2023 297,2 tis. € 77,6 tis. €
2022 311,2 tis. € 44,1 tis. €
2021 317,6 tis. € 31,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 tis. €
  • Zásoby134,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky57,4 tis. €
  • Finančné účty52,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov218,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-43,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky59,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. v konkurze?

C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. tržby 316,3 tis. €.

Je firma C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. vykázala stratu 43,4 tis. €.

Je C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. platiteľom DPH?

C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. sídli?

C. CH. VZDUCHOTECHNIKA SKALICA, s.r.o. má sídlo na adrese Nádražná 2950/33m, Skalica, 909 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026