N+F s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50982532
DIČ: 2120558308
IČ DPH: SK2120558308
Májová 11, Tvrdošovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Májová 11, Tvrdošovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 7. 7. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2018
Spisová značka: Sro/43648/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Bačák od 1. 8. 2025
    konateľspoločník
  • Tomáš Vanya od 1. 8. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť N+F s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 156 € a tržby jej klesli o 12 % na 312,3 tis. €.

312,3 tis. €
Tržby
156 €
Zisk
361,2 tis. €
Celkové výnosy
70,8 tis. €
Aktíva
12,1 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
15,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,6 tis., 2022 580, 2023 5,0 tis., 2024 775, 2025 1562021−7,6 tis.202258020235,0 tis.20247752025156
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 214,9 tis., 2022 290,4 tis., 2023 365,2 tis., 2024 354,4 tis., 2025 312,3 tis.2021214,9 tis.2022290,4 tis.2023365,2 tis.2024354,4 tis.2025312,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 312,3 tis. € 156 €
2024 354,4 tis. € 775 €
2023 365,2 tis. € 5,0 tis. €
2022 290,4 tis. € 580 €
2021 214,9 tis. € -7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok20,7 tis. €
  • Zásoby16,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky21,0 tis. €
  • Finančné účty12,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie156 €
  • Rezervy2,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,3 tis. €
  • Bankové úvery2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma N+F s.r.o. v konkurze?

N+F s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma N+F s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala N+F s.r.o. tržby 312,3 tis. €.

Je firma N+F s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 N+F s.r.o. dosiahla zisk 156 €.

Je N+F s.r.o. platiteľom DPH?

N+F s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma N+F s.r.o. sídli?

N+F s.r.o. má sídlo na adrese Májová 11, Tvrdošovce, 941 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026