City Logistix s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50967410
DIČ: 2120548573
IČ DPH: SK2120548573
Budyšínska 36, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budyšínska 36, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 5. 7. 2017
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2017
Spisová značka: Sro/120983/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľko…; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; - administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Karaba od 2. 2. 2018
    konateľ
  • Ing. Samuel Babjak od 2. 2. 2018
    konateľ
  • BP Technologies a.s. od 2. 2. 2022
    spoločník
  • ENVIRON s.r.o. od 2. 12. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť City Logistix s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 115 % na 246,5 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 622,9 tis. €.

622,9 tis. €
Tržby
246,5 tis. €
Zisk
939,6 tis. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
66,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 120,6 tis., 2022 142,2 tis., 2023 171,7 tis., 2024 114,4 tis., 2025 246,5 tis.2021120,6 tis.2022142,2 tis.2023171,7 tis.2024114,4 tis.2025246,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 510,7 tis., 2022 669,8 tis., 2023 805,3 tis., 2024 741,8 tis., 2025 622,9 tis.2021510,7 tis.2022669,8 tis.2023805,3 tis.2024741,8 tis.2025622,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 622,9 tis. € 246,5 tis. €
2024 741,8 tis. € 114,4 tis. €
2023 805,3 tis. € 171,7 tis. €
2022 669,8 tis. € 142,2 tis. €
2021 510,7 tis. € 120,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 mil. €
  • Zásoby3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky61,0 tis. €
  • Finančné účty436,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie18,0 tis. €
  • Kapitálové fondy410,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov464,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie246,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky956,1 tis. €
  • Bankové úvery1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma City Logistix s.r.o. v konkurze?

City Logistix s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma City Logistix s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala City Logistix s.r.o. tržby 622,9 tis. €.

Je firma City Logistix s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 City Logistix s.r.o. dosiahla zisk 246,5 tis. €.

Je City Logistix s.r.o. platiteľom DPH?

City Logistix s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma City Logistix s.r.o. sídli?

City Logistix s.r.o. má sídlo na adrese Budyšínska 36, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026