Eurovea 2, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50957279
DIČ: 2120549002
IČ DPH: SK2120549002
Pribinova 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Pribinova 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 17. 6. 2017
DPH: Platiteľ DPH od 11. 7. 2018
Spisová značka: Sro/144873/B
Predmet podnikania (výber): Nadobúdanie nehnuteľností vrátane príslušenstva; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov s poskytovaním výlučne základných služieb zabezpečujúcich bežnú… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Hruška od 21. 5. 2024
    konateľ
  • TRENESMA DEVELOPMENT LIMITED od 14. 7. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Eurovea 2, s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 7 % na 11,7 mil. € a tržby jej klesli o 3 % na 12,3 mil. €.

12,3 mil. €
Tržby
11,7 mil. €
Strata
12,3 mil. €
Celkové výnosy
205,7 mil. €
Aktíva
17,8 mil. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
40,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 mil., 2022 4,7 mil., 2023 −8,8 mil., 2024 −12,6 mil., 2025 −11,7 mil.20214,1 mil.20224,7 mil.2023−8,8 mil.2024−12,6 mil.2025−11,7 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 677,1 tis., 2022 630,5 tis., 2023 13,2 mil., 2024 12,6 mil., 2025 12,3 mil.2021677,1 tis.2022630,5 tis.202313,2 mil.202412,6 mil.202512,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,3 mil. € -11,7 mil. €
2024 12,6 mil. € -12,6 mil. €
2023 13,2 mil. € -8,8 mil. €
2022 630,5 tis. € 4,7 mil. €
2021 677,1 tis. € 4,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,8 mil. €
  • Záväzky187,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Eurovea 2, s. r. o. v konkurze?

Eurovea 2, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Eurovea 2, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Eurovea 2, s. r. o. tržby 12,3 mil. €.

Je firma Eurovea 2, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Eurovea 2, s. r. o. vykázala stratu 11,7 mil. €.

Je Eurovea 2, s. r. o. platiteľom DPH?

Eurovea 2, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Eurovea 2, s. r. o. sídli?

Eurovea 2, s. r. o. má sídlo na adrese Pribinova 10, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026